MyAdvantech Registration

MyAdvantech is a personalized portal for Advantech customers. By becoming an Advantech member, you can receive latest product news, webinar invitations and special eStore offers.

Sign up today to get 24/7 quick access to your account information.

Bağımsız Medya Dönüştürücüler

Advantech'in bağımsız medya dönüştürücü, basit dönüştürme ve bakır ve fiber optik kablolama arasındaki bağlantıyı yapan isteğe bağlı dahili güç güvenlik cihazı ile kablolama ihtiyaçlarını kolaylaştırır. Bir ağ bağlantısının gerekli olduğu her yerde uygun maliyetli bağımsız medya dönüştürücüler kurulabilir. Ayrıca, bu medya dönüştürücüleri ağ geri yüklemesi için otomatik bağlantı geri yüklemesine sahiptir. Hız dönüşümü, mesafe uzatma ve çoklu tip sabit fiber konektörler veya açık yuvalar

Product List

  • EKI-2741FL

    Giga Ethernet - SFP Fiber Dönüştürücü

  • EKI-2741ML

    Giga Ethernet - 1000Base-SX Fiber Dönüştürücü, Çok modlu, SC konnektör

  • EKI-2741SL

    Giga Ethernet - 1000Base-SX Fiber Dönüştürücü, Tek modlu, SC konnektör

  • EKI-2541SL

    10 / 100T (X) - Fiber Dönüştürücü, Tek modlu, SC konnektör

  • EKI-2541ML

    10 / 100T (X) - Fiber Dönüştürücü, Çok modlu, SC konnektör

  • IMC-490-SM-US

    Bağımsız PoE + Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / LX, Tek modlu 1310nm, 10km, AC adaptörlü SC tipi (PoE + Giga-McBasic 852-11914 olarak da bilinir)

  • IMC-490-SM

    Bağımsız PoE + Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / LX, Tek modlu 1310nm, 10km, SC tipi

  • IMC-490-SFP-US

    Bağımsız PoE + Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX, AC adaptörlü SFP (PoE + Giga-McBasic 852-11911 olarak da bilinir)

  • IMC-490-SFP

    Bağımsız PoE + Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX, SFP, AC adaptör

  • IMC-490-MM-US

    Bağımsız PoE + Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / SX, Çok modlu 850nm, 550m, AC adaptörlü SC tipi (Giga-McBasic 852-11912 olarak da bilinir)

  • IMC-490-MM

    Bağımsız PoE + Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / SX, Çok modlu 850nm, 550m, SC tipi

  • IMC-490-M1-US

    Bağımsız PoE + Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 2km, AC adaptörlü SC tipi (PoE + Giga-McBasic 852-11913 olarak da bilinir)

  • IMC-490-M1

    Bağımsız PoE + Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 2km, SC tipi

  • IMC-480-SE-US

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 40km, AC adaptörlü SC tipi (PoE McBasic 852-11717 olarak da bilinir)

  • IMC-480-SEST-US

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 40km, AC adaptörlü ST tipi (PoE McBasic 852-11716 olarak da bilinir)

  • IMC-480-SEST

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 40km, ST tipi

  • IMC-480-SE

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 40km, SC tipi

  • IMC-480-MM-US

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 5km, AC adaptörlü SC tipi (PoE McBasic 852-11715 olarak da bilinir)

  • IMC-480-MM

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 5km, SC tipi

  • IMC-480-M8-US

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 850nm, 2km, AC adaptörlü SC tipi (PoE McBasic 852-11713 olarak da bilinir)

  • IMC-480-M8ST-US

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 850nm, 2km, AC adaptörlü ST tipi (PoE McBasic 852-11712 olarak da bilinir)

  • IMC-480-M8ST

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 850nm, 2km, ST tipi

  • IMC-480-M8

    Bağımsız PoE Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 850nm, 2km, SC tipi

  • IMC-470-SM-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / LX, Tek modlu 1310nm, 10km, AC adaptörlü SC tipi (Giga-McBasic 856-30603 olarak da bilinir)

  • IMC-470-SM

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / LX, Tek modlu 1310nm, 10km, AC adaptörlü SC tipi

  • IMC-470-SFP-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX, AC adaptörlü SFP (Giga-McBasic 856-30600 olarak da bilinir)

  • IMC-470-SFP

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX, SFP

  • IMC-470-SE-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / LX, Tek modlu 1310nm, 40km, AC adaptörlü SC tipi (Giga-McBasic 856-30604 olarak da bilinir)

  • IMC-470-SE

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / LX, Tek modlu 1310nm, 40km, SC tipi

  • IMC-470-MM-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / SX, Çok modlu 850nm, 550m, AC adaptörlü SC tipi (Giga-McBasic 856-30601 olarak da bilinir)

  • IMC-470-MM

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / SX, Çok modlu 850nm, 550m, SC tipi adaptör

  • IMC-470-M1-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 2km, AC adaptörlü SC tipi (Giga-McBasic 856-30602 olarak da bilinir)

  • IMC-470-M1

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 1000Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 2km, SC tipi

  • IMC-450-SL-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 80km, AC adaptörlü SC tipi (McBasic 855-10934 olarak da bilinir)

  • IMC-450-SLST-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 80km, AC adaptörlü ST tipi (McBasic 855-10933 olarak da bilinir)

  • IMC-450-SLST

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 80km, ST tipi

  • IMC-450-SL

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 80km, SC tipi

  • IMC-450-SE-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 40km, AC adaptörlü SC tipi (McBasic 855-10932 olarak da bilinir)

  • IMC-450-SEST-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 40km, AC adaptörlü ST tipi (McBasic 855-10931 olarak da bilinir)

  • IMC-450-SEST

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 40km, ST tipi

  • IMC-450-SE

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Tek modlu 1310nm, 40km, SC tipi

  • IMC-450-MM-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 5km, AC adaptörlü SC tipi (McBasic 855-10928 olarak da bilinir)

  • IMC-450-MMST-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 5km, AC adaptörlü ST tipi (McBasic 855-10927 olarak da bilinir)

  • IMC-450-MMST

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 5km, ST tipi

  • IMC-450-MM

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / FX, Çok modlu 1300nm, 5km, SC tipi

  • IMC-450-M8-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / SX, Çok modlu 850nm, 2km, AC adaptörlü ST tipi (McBasic 855-10930 olarak da bilinir)

  • IMC-450-M8ST-US

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / SX, Çok modlu 850nm, 2km, AC adaptörlü ST tipi (McBasic 855-10929 olarak da bilinir)

  • IMC-450-M8ST

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / SX, Çok modlu 850nm, 2km, ST tipi

  • IMC-450-M8

    Bağımsız Medya Dönüştürücü, 100Base-TX / SX, Çok modlu 850nm, 2km, SC tipi

  • IMC-595MPI

    Industrial 4TX/1SFP Light Managed PoE BT Media Converter

  • EKI-2741F

    10/100 / 1000T (X) - SFP Gigabit Endüstriyel Ortam Dönüştürücü

Related Materials