MyAdvantech Registration

MyAdvantech is a personalized portal for Advantech customers. By becoming an Advantech member, you can receive latest product news, webinar invitations and special eStore offers.

Sign up today to get 24/7 quick access to your account information.

2019 itibarıyla, IoT tarafından üretilen verilerin %45'i ağ üzerinde kenarda saklanacak, işlenecek ve analiz edilecek (IDC News).

Endüstrinin dijital dönüşümü ile ürünler akıllı sistemlerle birbirine bağlantılı hale geldi. IDC News'a göre, giderek iyileşen kenar zeka (edge intelligence) ve akıllı sistem hacminin artmasını sağlayan bağlantılar ile beraber, 2019 itibarıyla IoT tarafından üretilen verilerin %45'i ağ üzerinde kenarda saklanacak, işlenecek ve analiz edilecek. IDC News, IoT uygulamalarının gelişmesini sağlayacak temel değerin Edge Intelligence olacağını ifade etmektedir.

Bu, Edge Intellegence'ın, IoT uygulamalarının yapı taşlarını oluşturan ana değer olacağı anlamına geliyor. Advantech, ekosistem ortakları ile işbirliği yaparak bu dönüşümü destekliyor ve çok çeşitli IoT uygulamaları için kapsamlı IoT sensör nodları, kenar bilişim (edge computing), yazılım ve bulut hizmetleri sağlıyor.

IoT ile İlgili Yenilikler

Platform ve Hizmetlerimiz

Advantech, sensör nodlarından, kenar ve buluta bütünleşik çözümlerle müşterilerinin IoT uygulaması dağıtımını hızlandırmalarını sağlar. Tüm gömülü ve kullanıcı odaklı çözümler, aygıt operasyon yönetimini kolaylaştırmak sağlamak amacıyla WISE-PaaS/DeviceOn ile halihazırda bütünleşik haldedir. Bu sayede müşteriler sadece çeşitli uygulamaları hızlı bir şekilde hayata geçirmekle kalmaz aynı zamanda operasyon optimizasyonu ve ticari dönüşümler sırasında maksimum fayda sağlarlar.

Platform ve Hizmetlerimiz
Edge Intelligence Sunucuları

Edge Intelligence Sunucuları

Fansız Gömülü Bilgisayarlar

Fansız Gömülü Bilgisayarlar

Gömülü PC'ler

Gömülü PC'ler

Dijital Signage Oynatıcıları

Dijital Signage Oynatıcıları

Kablosuz IoT Sensör Nodları

Kablosuz IoT Sensör Nodları

IoT Ağ Geçitleri

IoT Ağ Geçitleri

ARM Tabanlı Sistemler

ARM Tabanlı Sistemler

Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri

Edge Intelligence Sunucusu (EIS) IoT uygulamalarını hızlandırmak için, kenarda IoT bağlanabilirliği, veri yönetilebilirliği ile analitiğini gerçekleştirecek bütünleşik çözümler ve yazılım modülleri sağlar.

Advantech fansız gömülü bilgisayarları, fabrika/makine otomasyonu, ulaşım, dijital signage, IoT ağ geçitleri ve Edge Intelligence Sunucuları gibi endüstriyel ve gömülü uygulamalar için geliştiricilere; hızlı, kullanışlı ve basitleştirilmiş çözümler sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Advantech fansız gömülü bilgisayarlar ile kullanıcılar IoT uygulamalarını hızlı bir şekilde hayata geçirip sonucunda elde edecekleri faydayı maksimum düzeye çıkarabilirler.

Birbirinden farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için Advantech, yüksek performanslı grafikler, çeşitli G/Ç genişletme seçenekleri, çoklu ekran bağlantıları ve zorlu koşullara dayanıklı tasarımlar sunan 6 ayrı Gömülü PC (EPC) serisi sağlamaktadır. Bu ürün özellikleriyle Advantech’in EPC’leri, self servis kiosk, yolcu bilgilendirme sistemleri ve endüstriyel otomasyon uygulamaları için idealdir.

Advantech dijital signage çözümü, ticari uygulamalardan endüstriyel uygulamalara kadar iş ve çevre ile ilgili ihtiyaçların önemli bir bölümünü karşılar. 2 ila 6 adet çoklu ekran olanağına sahip olup, perakendede, hızlı servis restoranlarında, ulaşımda ve daha pek çok alanda binlerce ev dışı dijital signage ağı çözümü sunar. Tüm sistemler, içerik yönetimi, cihaz takibi ve içerik güvenlik yazılımı ile beraber gelmekte ve esnek iletişim imkanları sağlamak amacıyla WiFi, 3G veya LTE modüllerine bağlanabilmektedir.

Etrafımızdaki gömülü cihazlar \"Birbirine Bağlı Akıllı Cihazalara.\" dönüşmektedir. Bu cihazlar ham verileri ağdan geçirerek verinin işleneceği merkezi sunuculara ulaştırmak için iletişim köprülerine ihtiyaç duymaktadır. Advantech'in sensör-nod modülleri, çeşitli IoT uygulama gereksinimlerine cevap verebilmek için, düşük güçlü Wi-Fi, LoRa, BLE ve LTE-E gibi farklı IoT kablosuz çözümleri ile bütünleştirilmiştir.

Advantech'in UTX IoT ağ geçitleri, operasyonel verimliliği arttırarak, uç cihaz veri analizi ve iletimi için tasarlanmıştır. UTX serisi çoklu bağlantı seçeneklerini desteklemesi ve -20~60 °C arasında genişletilmiş çalışma sıcaklığına sahip olması sayesinde endüstriyel otomasyon, akıllı şehir ve akıllı enerji uygulamaları için ideal bir seçenektir.

Qualcomm Snapdrogan, NXP i.MX6 ve TI Sitara tarafından desteklenen Advantech ARM temelli sistemler zorlu gereksinimleri olan pazarlar için tasarlanmıştır.

WISE-PaaS/DeviceOn, endüstriyel IoT cihazlarınızı bütünleştirmeyi, görselleştirmeyi, kullanmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır. WISE-PaaS/DeviceOn sayesinde kullanıcılar, bütünleşik cihazları hızlı bir şekilde kullanabilir, cihazın sağlık durumunu etkin şekilde takip edebilir ve yazılım ile firmware güncellemelerini kablosuz veri güncellemesi (OTA) ile yerinde ve uzaktan, gereken ölçekte, güvenli bir şekilde gönderebilir.

İşbirlikçi IoT Ekosistemi

Gömülü cihazlar pazarında öncü ve lider olan Advantech, gömülü kart ve sistemleri, yazılımları, ekranları ve çevre birimlerini, çok çeşitli sektörler için müşteri merkezli tasarım hizmetleri ile bütünleştiren bir tek nokta hizmeti sunmaktadır. IoT uygulamaları pazarına yönelik olarak, tüm gömülü çözümler her tür kablosuz veri alma çözümleriyle, yönetilebilirlik için WISE-PaaS yazılımlarıyla, güvenlik fonksiyonları ve sensörden buluta bağlantı çözümleriyle bütünleştirilebilir. Advantech'le çalışarak karar verme sürecinde zaman kazanabilir ve tüm dünyada gerçek zamanlı hizmet alabilirsiniz.

Müşteri Hikayeleri

Web Seminerleri

Sonrakini İzle

Kaynaklar